Dokumenty

Služba je vhodná pro všechny, kteří potřebují rychle a spolehlivě doručit dokumenty kamkoliv v rámci celého světa. Jedná se o expresní leteckou službu a většina světových destinací je doručována velmi rychle. Přesný tranzitní čas upřesníme zákazníkovi po vyhodnocení jednotlivých možností. Většina EU je doručována následující pracovní den po vyzvednutí. Vzdálenější světové destinace se doručují maximálně v řádu několika pracovních dnů. Tato služba nepodléhá celnímu řízení.

Kurýrní služby

Služba je určená především pro balíky a neobjemné zboží. V nabídce máme více než 220 světových destinací s možností expresního i ekonomického tranzitu. V rámci EU jsme schopní zajistit doručení do druhého dne nebo i garantované doručení na konkrétní hodinu pro urgentní a časově kritické zásilky.


Sběrná služba v rámci EU

Služba je využívaná pro palety a objemnější náklady nebo nestohovatelné zboží s vyšší hmotností. Zde není kladen hlavní důraz na rychlost doručení, ale spíše na přijatelnou výši přepravních nákladů. Okolní země doručujeme během několika pracovních dnů, vzdálenější destinace maximálně do týdne. Jedná se o službu zaměřenou na co nejvýhodnější cenu, což často vyvažuje delší tranzitní čas přepravy.

Letecké cargo

Expresní i ekonomická přeprava objemnějšího zboží a palet v rámci celého světa. Služba je určená pro zásilky, které je nutné doručit rychle a spolehlivě a je vhodná i pro exotické nebo hůře dostupné země. Nabízíme exportně i importně značnou část světových destinací a zboží doručíme až na adresu příjemce nebo na přání klienta pouze na konkrétní letiště.

All risk připojištění

Pro krytí většiny rizik nabízíme produkt all risk připojištění, který zákazníkům vždy doporučujeme pro jakoukoliv přepravu zásilek s vyšší hodnotou. Naše společnost spolupracuje s pojišťovnou, která se dlouhodobě specializuje výhradně na sektor mezinárodní přepravy. Z tohoto důvodu dokážeme nabídnout výhodné sazby na all risk připojištění a také projednat individuální pojistné sazby pro zásilky vyšší hodnoty.