Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na zprostředkování mezinárodní přepravy a optimalizaci logistických procesů u zákazníků. Zakládáme si především na dlouholetých zkušenostech, osobnímu přístupu ke každému z našich klientů a nadstandardním zákaznickém servisu. Díky spolupráci s výhradně předními dodavateli na trhu pomáháme našim zákazníkům snižovat náklady a najít optimální logistické řešení přesně na míru jejich potřebám.

Společnost Veeto Logistics s.r.o. byla založena Tomášem Lugarem, který více než 14 let působil v oblasti mezinárodní přepravy v nadnárodních korporacích i u menších dopravců a spedic. Posledních 7 let strávil na obchodních pozicích, což ho inspirovalo k založení vlastní společnosti, kde řídí obchodní oddělení a stará se o zákazníky. Na dobrém fungování společnosti se nemalou měrou zasazuje i Veronika Lugarová s cennými zkušenostmi ze svého dlouholetého působení v automotive sektoru v oblastech financí, controllingu a marketingu.

Jsme členem Svazu spedice a logistiky, který sdružuje pouze kvalitní a prověřené dopravce a zasilatele a podporuje je v poskytování nejkvalitnějších přepravních služeb. Co to znamená pro vás, naše zákazníky? Že se na nás můžete spolehnout jako na profesionály v oboru. Řídíme se etickým kodexem svazu a zakládáme si na slušném jednání a korektních obchodních vztazích.